Публічна оферта

1. Загальні умови
Уважно ознайомтеся з наступними умовами (далі "Умови", "Угода"), які регламентують використання веб-сайту, розташованого за адресою www.yesyes.ua (далі "Сайт", "Ми", "Наш" тощо). Використовуючи та/або відвідуючи Сайт, Ви (далі "Ви", "Користувач") погоджуєтесь керуватися та діяти відповідно до цих Умов, нашої Політики конфіденційності та будь-яких чинних регіональних, національних та міжнародних законодавчих та нормативних актів, у тому числі, але не обмежуючись нормами чинного законодавства України. Адміністрація сайту залишає за собою право в будь-який момент змінювати ці Умови та Політику конфіденційності. Використання сайту завжди регламентується останньою опублікованою на Сайті версією Угоди. Умови можуть бути змінені повністю або частково в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення. У зв'язку з цим настійно рекомендується ознайомитись із змінами в Умовах, які могли бути внесені з моменту Вашого останнього візиту на Сайт.

2. Умови використання матеріалів, розміщених на Сайті
2.1 Сайт містить матеріали, що охороняються авторським правом, товарні знаки та інші матеріали, що охороняються законом, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, музичні та звукові твори.

При цьому весь зміст Сайту охороняється авторським правом як твір, створений колективною творчою працею відповідно до законодавства України про авторське право та суміжні права.

Адміністрації належить авторське право на використання змісту Сайту (у тому числі право на підбір, розташування, систематизацію та перетворення даних, що містяться на сайті www.yesyes.ua, а також на самі вихідні дані), крім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на сайт матеріалів.

Зазначені у цьому розділі Умов положення передбачають захист інтересів Сайту та третіх осіб, які є правами щодо змісту ("контенту") Сайту. При цьому всі ці володарі прав мають право скористатися своїми правами, зазначеними в цій Угоді, самостійно.

2.2. Користувач може завантажувати ("завантажувати") з Сайту матеріали, які охороняються авторським правом, лише для особистого використання.

2.3. Користувач не має права (а) будь-яким способом змінювати, створювати похідні продукти, демонструвати, публічно відтворювати, розповсюджувати вміст Сайту або іншим чином використовувати його в будь-яких публічних чи комерційних цілях; (б) видаляти, приховувати або іншим чином спотворювати вказівки правовласника, включаючи повідомлення про авторські права, товарні знаки та будь-які інші повідомлення про інтелектуальну власність у будь-якому вмісті Сайту. Виняток становить використання коротких текстових цитат (не більше 300 знаків без урахування розділових знаків) з обов'язковою вказівкою на Сайт www.yesyes.ua у вигляді активного, індексованого посилання відомого користувачам.

3. Обліковий запис користувача
Для доступу до деяких функцій Сайту необхідно створити обліковий запис користувача. Доступ до облікових записів інших користувачів без дозволу заборонено. Під час створення облікового запису необхідно надати точні, актуальні та повні відомості. Якщо ви надаєте недостовірну, неточну, неактуальну або неповну інформацію, ми залишаємо за собою право на свій розсуд призупинити чи заблокувати ваше членство на Сайті та/або Ваш доступ до нього. Ви несете повну відповідальність за забезпечення конфіденційності імені та пароля свого облікового запису, а також за будь-які дії, що виконуються за його допомогою. У разі порушення політики безпеки або несанкціонованого використання вашого облікового запису Ви повинні негайно повідомити про це Адміністрацію Сайту.

4. Умови розміщення матеріалів користувачами
4.1. Ви зберігаєте за собою всі права власності на ім'я, фотографії та інші матеріали та вміст, що публікуються, надсилаються або завантажуються на Сайт (далі "Матеріали користувача").

4.2. Відправляючи, публікуючи та/або завантажуючи Матеріали користувача на Сайт, Ви надаєте нам безоплатне, безстрокове, безвідкличне, повністю субліцензійне, невиключне, що не має територіальної прив'язки, що допускає передачу права на використання, копіювання, зміну, розповсюдження, цифрове та публічне відтворення, використання будь-яким іншим способом Матеріалів користувача, створення на їх основі похідних робіт, а також їх використання в інших роботах у будь-якому вигляді, із застосуванням будь-яких середовищ і технологій, як існуючих, так і майбутніх, у будь-яких, у тому числі і комерційних цілях, без попереднього дозволу з вашого боку та будь-якого відшкодування на вашу користь. Надсилаючи, публікуючи або завантажуючи Матеріали користувача на Сайт, ви заявляєте та гарантуєте, що (а) ви маєте всі необхідні права для передачі викладених у цьому документі прав; (б) на Матеріали користувача не накладаються будь-які зобов'язання, у тому числі щодо конфіденційності, встановлення автентичності та авторства, і ми не будемо нести відповідальності за будь-яке використання або розкриття будь-яких Матеріалів користувача; (в) передаючи Матеріали користувача на Сайт або через нього, ви не порушуєте чинних законодавчих та нормативних актів та правил.

4.3. При введенні інформації в рамках використання сервісу "Весільний планувальник"

4.3.1. Попередній пункт (4.2) не має сили. Таким чином, при завантаженні даних, Адміністрація не набуває жодних прав на розміщену інформацію за винятком: (а) використання анонімних даних для збору статистичних даних; (б) націлення реклами та інших дій з використанням анонімних даних.

4.3.2. Адміністрація Сайту зобов'язується не використовувати дані, введені в рамках розділу "Весільний Планувальник" для розсилки повідомлень, спаму та/або виконання інших дій без явної згоди користувача.

5. Заборонена діяльність
5.1 Користувач зобов'язується використовувати Сайт лише з законною метою. Користувач зобов'язується не розміщувати на Сайті та не направляти кудись через/за допомогою Сайту будь-які матеріали наступного характеру:

що порушують законодавство, що містять загрози та образи, дискредитують інших осіб, порушують права громадян на приватне життя або публічний порядок, які мають характер непристойності;
порушують у тому чи іншою мірою честь і гідність, правничий та охоронювані законом інтереси інших;
сприяють або містять заклики до розпалювання релігійної, расової чи міжнаціональної ворожнечі, що містять спроби розпалювання ворожнечі або заклики до насильства;
а також інші матеріали, які спонукають інших осіб на протиправну поведінку, що тягне за собою кримінальну, цивільно-правову та іншу відповідальність або якимось чином порушує положення законодавства.

5.2. Будь-які дії користувача, які, на думку Адміністрації Сайту, обмежують або перешкоджають здійсненню прав іншого користувача Мережі, що використовує Сайт, не допускаються.

5.3. Користувач зобов'язується не розміщувати на Сайті та не надсилати через/за допомогою Сайту матеріали, що є рекламою будь-яких товарів чи послуг, без отримання попередньої згоди Адміністрації Сайту. Користувач зобов'язується не використовувати Сайт для реклами чи іншого стимулювання збуту будь-яких товарів та послуг у будь-якій формі, включаючи, але не обмежуючись, стимулювання користувачів до підписки на іншу систему інтерактивного обслуговування, яка є конкурентом Сайту.

5.4. Користувач зобов'язується не завантажувати, розміщувати або іншим чином використовувати на Сайті будь-які матеріали, що охороняються законодавством про інтелектуальну власність (у тому числі, авторським правом, законодавством про товарні знаки), та інші матеріали, що охороняються законодавством без отримання вираженого дозволу власника прав на матеріал, що охороняється. . При цьому тягар доведення того, що розміщення на Сайті користувачем матеріалів не порушує авторські, суміжні та інші права третіх осіб на матеріали, що розміщуються, лежить на користувачеві.

5.5 Користувач погоджується з тим, що він несе одноосібну повну відповідальність щодо матеріалів, що розміщуються на Сайті, в тому числі, за зміст таких матеріалів, відповідність їх вимогам законодавства, за порушення прав третіх осіб на матеріали, що розміщуються користувачем, і відшкодовує будь-які збитки, що виникають внаслідок таких матеріалів порушень, а також будь-які збитки, що виникають внаслідок завантаження на Сайт таких матеріалів.

6. Позови про порушення авторських прав
За наявності підстав вважати, що матеріали або вміст, опубліковані на Сайті, порушують ваші авторські права або права вашого агента, ви можете надіслати нам повідомлення про необхідність видалити відповідні матеріали або заблокувати доступ до них. При надсиланні повідомлення вкажіть такі дані: infoprofi@yesyes.ua:

вашу адресу, номер телефону та адресу електронної пошти;
опис захищених авторськими правами матеріалів, щодо яких виявлено порушення;
опис матеріалів, які, ймовірно, порушують авторські права, а також їх розташування;
заява з вашого боку про наявність достатніх підстав вважати, що використання зазначених матеріалів не дозволено вами, власником авторських прав, агентом чи законом;
електронний або фізичний підпис особи, яка має право діяти від імені власника інтересів правовласника;
заява з вашого боку про те, що ви, приймаючи відповідальність за лжесвідчення, вказали у повідомленні точні дані та є правовласником або уповноважені діяти від його імені.


7. Моніторинг та видалення вмісту
6.1. Ми залишаємо за собою право, що не має обов'язкової сили, здійснювати моніторинг вмісту Сайту та його використання на предмет відповідності цим Умовам використання та будь-яким іншим встановленим нами правилам використання, а також в інших цілях. Ми залишаємо за собою право на власний розсуд на будь-яких підставах редагувати, забороняти публікацію та видаляти будь-який вміст та матеріали, надіслані чи опубліковані на сайті, у тому числі, якщо вони порушують ці Умови, або є неприйнятними чи неточними з інших причин. Крім того, ми залишаємо за собою право на власний розсуд розкривати такі матеріали та обставини їх передачі будь-яким третім особам, якщо це необхідно для забезпечення належної роботи Сайту, захисту Адміністрації Сайту, наших замовників, користувачів та відвідувачів Сайту, а також для дотримання встановлених законом зобов'язань , виконання запитів органів державного управління та в будь-яких інших цілях.

8. Відмова від відповідальності
8.1. Для вашої зручності на Сайті можуть відображатися посилання на інші веб-сайти ("Пов'язані сайти"). Адміністрація Сайту www.yesyes.ua не несе відповідальності за точність та доступність даних, що пропонуються на Пов'язаних сайтах. Посилання на Пов'язані сайти не є рекомендацією таких сайтів, представлених на них вмісту, продуктів, рекламних та інших матеріалів, а не визначають їх зв'язок з нами. Адміністрація не може контролювати і не нести пряму чи непряму відповідальність за будь-які збитки або збитки, які виникли у зв'язку з використанням будь-якого вмісту, товарів або послуг, представлених на Пов'язаних сайтах. Цим ви визнаєте, що використовуєте будь-які пов'язані сайти та представлені на них вміст, продукти, рекламні та інші матеріали на свій ризик і зобов'язуєтесь дотримуватись умов використання, що діють щодо таких сайтів та матеріалів.

8.2. Адміністрація Сайту вживає всіх можливих заходів щодо забезпечення точності даних, представлених на цьому Сайті. Проте ми не несемо відповідальності за будь-які помилки або упущення у вмісті цього Сайту. Дані на цьому Сайті можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення.

8.3. Ви приймаєте на себе всі ризики, пов'язані використанням, відвідуванням та переглядом Сайту. У максимально допустимому законом ступені, не обмежуючи вищевикладені положення, будь-який вміст цього Сайту надається на умовах "як є" без будь-яких явних і певних гарантій будь-якого роду, включаючи, зокрема, гарантії комерційної цінності, придатності для певних цілей, відсутності. комп'ютерних вірусів та відсутності порушень законодавства. У деяких правових системах не допускається обмеження певних гарантій або відповідальності за випадкову або шкоду, що виникла, у зв'язку з чим вищевикладені обмеження можуть не мати сили. Щоб отримати додаткові відомості, ознайомтеся з положеннями чинного регіонального законодавства. На дані, які Ви надсилаєте Адміністрації Сайту електронною поштою або іншими способами, при створенні Облікового запису, поширюється наша Політика конфіденційності. Адміністрація Сайту не розглядає будь-які надані без запиту рецензії, коментарі, матеріали, ідеї, концепції, технології та вміст ("Незапитані матеріали") як конфіденційні та залишає за собою право використовувати їх на власний розсуд. Щоб отримати додаткові відомості, див. Політика конфіденційності.

9. Припинення дії
Як єдиний засіб захисту на випадок незадоволеності (а) цими Умовами; (б) будь-якими діючими політиками та правилами використання Сайту, включаючи, в тому числі, нашою Політикою конфіденційності; та (в) будь-яким вмістом, що доступний на Сайті, або їх змінами, ви маєте право перестати використовувати і відвідувати Сайт. Ми маємо право будь-коли на власний розсуд заборонити вам доступ на Сайт, у тому числі і припинити ваше членство на Сайті. У такому разі Ви негайно втрачаєте право на використання Сайту. Ви погоджуєтесь, що ваші доступ до Сайту або можливість його використання можуть бути припинені без попередження. Ми залишаємо за собою право негайно відключити або видалити ваші ім'я користувача та пароль, всі пов'язані з вашим обліковим записом дані та файли, а також заборонити подальший доступ до них. Ви погоджуєтесь, що ми не нестимемо відповідальності перед вами чи будь-якими третіми особами у разі припинення доступу до Сайту, даних або файлів і не несемо зобов'язань щодо забезпечення вашого доступу до них після такого припинення.

10. Юрисдикція
Будь-які суперечки щодо вмісту та використання Сайту вирішуються відповідно до норм законодавства України. Якщо інше не передбачено законом, суди України мають виняткову юрисдикцію та є єдиними органами для вирішення будь-якої суперечки, що виникає щодо використання Сайту або цих Умов використання сайту або у зв'язку з ними.

10. Реквізити
ФОП Стойловський Сергій Сергійович

e-mail: infoprofi@yesyes.ua

Instagram: @yesyes_ua


Оберіть вашу роль на весіллі

Я готуюся до весілля Я весільний спеціаліст

Пишіть сюди всі Ваші запитання, ідеї,
зауваження і просто думки з приводу
роботи нашого порталу