Все статьи Советы и идеи от YesYes Ти точно це робиш: 5 літніх загроз обручкам

Ти точно це робиш: 5 літніх загроз обручкам

Ми обожнюємо літо за можливість поніжитись на сонці на пляжі, провести час у воді чи покликати друзів на шашлики. Але зазвичай не замислюємось, що всі ці речі – справжній виклик для наших обручок і заручальних колець. YesYes розкаже про всі літні ризки для твоїх коштовностей та як уникати більшість з них. 

Плавання

Під час жахливої літньої спеки тільки і хочеться, що з розбігу стрибнути в басейн і не вилазити з нього до заходу сонця. Або ж до готовності шашликів :) 

Проте перед зануренням у воду, обов’язково знімай свої прикраси і залишай в безпечному місці. Справа не тільки в загрозі їх загубити (все ж у прозорій воді знайти прикраси легше, ніж у водоймі), а у хімічних засобах для чистки басейну. Більшість з таких засобів містить величезну долю хлору, який поступово псуватиме дорогоцінні метали і більшість видів коштовного каміння.  

Нанесення санскріну

Різноманітні сонцезахисні засоби, креми і лосьйони мають безпечні формули для дорогоцінних металів і каміння, тож не несуть прямої загрози. Але ж нас цікавить не тільки довговічність прикрас, а і їхній зовнішній вигляд. Ось тут захист від сонця вже має свої мінуси: такі креми дуже швидко забруднюють прикраси і чудово “приклеюють” на них пил, через що метал виглядає тьмяно, а камінь – не так чисто і прозоро, як мав би. Тож якщо не хочеш постійно займатися чисткою коштовностей, краще тримати їх подалі під час нанесення захисту від сонця. 

Походи на пляж

Найнебезпечніше місце для твоїх дорогоцінностей, в тому числі обручки, – це пляжі. Саме там збирається просто купа загроз для коштовностей. Згадай тільки, скільки прикрас знаходиться під водою, варто лише зануритися в окулярах для плавання.

Окрім очевидної небезпеки загубити обручку в воді, не забувай про пісок. Пісок – це абразив, що може тертям пошкодити як метал, так і коштовний камінь, залишивши на ньому подряпини. А в поєднанні з сонцезахисним кремом він забруднює кільця ще у кілька разів краще :)

Кулінарія

Приготування їжі може бути дуже приємним заняттям, але від цього – не менш брудним. Замішувати тісто чи фарш уж точно краще без ювелірних прикрас на руках, якщо хочеш, аби вони якомога довше зберігалися не тільки цілими, а й чистими. 

Також на кухні можуть часто траплятися невеличкі факапи, від яких краще берегти свої прикраси: неохайне поводження з ножем, опіки через нагрівання металу від пари чи жару з духовки – не краще місце для коштовностей. 

Прибирання

Коли плануєш генеральне прибирання, радимо не забувати завчасно знімати свої обручки та інші прикраси. Засоби для миття посуду чи очищення скла досить безпечні для золота і більшості дорогоцінних каменів, проте більш агресивна хімія може нанести шкоди. Тож якщо знаєш, що використовуватимеш жорсткі засоби для прибирання, обов’язково захисти обручку. І точно не забувай про захист власних рук – рукавички зайвими не будуть!

При невеликому повсякденному прибиранні особливих загроз для прикрас немає. Але якщо ти знаєш, що у якійсь з твоїх каблучок крихкі камені, краще їх знімати навіть при виконанні дрібних домашніх обов’язків.  

ПРЕДЫДУЩАЯ СТАТЬЯ Кольоровий дим на весіллі: як використати правильно?
СЛЕДУЮЩАЯ СТАТЬЯ Макіяж нареченої на літньому весіллі: ТОП-10 порад
Читайте также
Післявесільний сум: що це таке і як його подолати
Советы и идеи от YesYes
Післявесільний сум: що це таке і як його подолати
Чим зайнятися з коханим при відключеннях світла?
Советы и идеи от YesYes
Чим зайнятися з коханим при відключеннях світла?
Мова кохання: українські вірші для весільних обітниць
Советы и идеи от YesYes
Мова кохання: українські вірші для весільних обітниць
Весільні традиції: як зробити їх сучаснішими?
Свадебные традиции
Весільні традиції: як зробити їх сучаснішими?
Здесь молодожены ищут специалистов

Создано уже 4193 тендеров на YesYes

  1. Создавай объявления (тендеры)
  2. Получай предложения от специалистов
  3. Выбирай лучших
Тендеры помогают сэкономить массу времени на поиски.

Смотреть тендеры Создать тенедер

Выберите вашу роль на свадьбе

Я готовлюсь к свадьбе Я свадебный специалист

Пишите сюда все Ваши вопросы, идеи,
замечания и просто мысли по поводу
работы нашего портала