Все статьи Советы и идеи от YesYes Каблучки з мінералами: 20 альтернатив діамантам. Частина 2

Каблучки з мінералами: 20 альтернатив діамантам. Частина 2

Каблучка з діамантом, та ще й пристойного розміру – подарунок не з дешевих. Проте чи вартий він таких величезних грошей? Ми допоможемо тобі знайти не менш чарівну альтернативу і заощадити бюджет! У цій статті YesYes продовжить закохувати тебе у мінерали та інші напівдорогоцінні камені.  

Рожевий кварц

Неймовірно красивий мінерал, який вважається потужним підсилювачем жіночої енергетики, здавна на Сході називали “каменем серця”. Вважалося, що рожевий кварц відкриває у власнику найліпші риси характеру – доброту, любов і щирість помислів. Зараз цей камінь знову отримав широку популярність у жіночих прикрасах завдяки м’якому привабливому кольору, невисокою вартістю і нібито магічним властивостям. Чудовий камінь-талісман, якщо ти хочеш підкреслити свою жіночність та віднайти гармонію. 

Сердолік

Жовто-помаранчевий камінь сердолік привертає увагу своїм незвичним кольором, через який давні єгиптяни навіть прозвали його “сонцем, що заходить”. Багато відомих історичних особистостей носили прикраси з сердоліком у якості талісману: наприклад, пророк Мухаммед, Наполеон Бонапарт і письменник Йоган Гете. Вважається, що цей камінь допомагає здобути впевненість, сприяє красномовності, посилює творчі здібності письменників і співаків.  

Флюорит

Флюорит вирізняється широкою палітрою кольорів: від рожевого і жовтого до різних відтінків зеленого і синього. Привертає увагу і неоднорідність окрасу – деякі екземпляри флюориту можуть мати кольорові смуги або плями, що робить мінерал цікавішим. Вважається, що каблучка з флюоритом може допомогти власнику впоратися з емоціями, покращити аналітичні здібності і допомагати у медитаціях. В Індії так взагалі цей камінь вважають ледь не найсильнішим талісманом для езотериків і усіх, хто хоче посилити розумові здібності і концентрацію у відповідальні моменти. 

Турмалін

Турмалін – це дорогоцінний камінь третього порядку, що стоїть на ряду з, наприклад, аквамарином, шпінеллю і топазами. Наразі чисті камені знаходять все рідше, тому ціна на них весь час зростає, тож радимо поквапитися, адже це не просто гарна прикраса, а й інвестиція на майбутнє :) Турмалін носила сама Клеопатра і потім подарувала Цезарю, адже вважалося, що цей камінь допомагає викривати брехню і приносить власнику заслужений успіх. Також турмалін називають “каменем поетів”, адже мінерал нібито допомагає у розкритті творчого потенціалу. 

Родохрозит

Неймовірно гарний камінь для шанувальниць стилю Барбі і просто прихильниць рожевого кольору. Родохрозит вирізняється не тільки яскравим і насиченим рожевим кольором, а й цікавими мармуровими візерунками. На Сході цей дорогоцінний камінь шанували через нібито вміння налагоджувати любовні і сімейні справи, стимулювати сексуасльне бажання і гармоніюзувати психологічний стан власника. 

Димчастий агат

Агат – неймовірно красивий камінь, але ми хочемо зупинитися на найцікавішій його різновидності – димчастому агаті. Цей мінерал вирізняється серед інших “родичів” через темну димну павутинку, яка заворожує око і змушує довго роздивлятися прикрасу. Агат рекомендовано носити емоційним людям, адже мінерал допоможе вгамувати почуття і додасть впевненості у собі. Крім того, прикраса з таким каменем допоможе викривати брехню і самому не сходити з правильного чесного шляху. 

Шпінель

Цей напівдорогоцінний мінерал за цінністю може тягатися з рубінами і сапфірами, а величезна палітра кольорів дозволяє кожному знайти “той самий” екземпляр шпінелі. Мінерал ювеліри цінували здавна: у різні часи ним були інкрустовані корони великих монархів Англії, Франції і Німеччини, а задовго до них шпінель використовували слов’яни у своїх прикрасах. Натуральна шпінель цінувалася езотериками за магічні властивості – інформація про це є у ведичних записах і щоденнику Парацельса. Камінь робить власника цілеспрямованим, допомагає налаштувати комунікацію з оточенням, розпалює жагу до життя і вчить ним насолоджуватися.  

Танзаніт

Надзвичайно рідкісний, танзаніт видобувається лише в одному місці на всій Землі – у підніжжя гори Кіліманджаро у Танзанії. Родовище має вигляд тонкої смужки довжиною у 5 кілометрів і вже майже вичерпано, тому камінь, який віднайшли лише у минулому сторіччі, стає рідкісним. Танзаніт є унікальним через те, що є каменем-хамелеоном, поєднуючи у собі три відтінки. До речі, ми впевнені, що ти знайома з танзанітом, навіть якщо вперше чуєш цю назву: саме він “зіграв” головну ювелірну роль у “Титаніку”, адже кольє “Серце океану” у фільмі оздоблено цим каменем.  

Яшма

Яшму скоріш треба називати гірською породою, а не мінералом, через особливості її складу, але ми не могли не включити такий гарний камінь у нашу добірку. Яшму цінують за широку кольорову палітру, невисоку ціну і простоту у догляді – і все це у поєднанні з такою красою! Для українців ця гірська порода також має символічне значення, адже булава гетьмана Богдана Хмельницького була зроблена саме з яшми. Цей камінчик вважають каменем здоров’я, адже яшма підтримує життєвий тонус, допомагає позбутися нервової напруги, а також додає власнику сміливості і рішучості. 

Кіаніт

Ще кілька десятиліть тому кіаніт мало використовувався у ювелірній справі і не був такий відомий широкому загалу, тому деякі нечесні майстри підміняли дорожчі сапфіри кіанітом вищої проби. Шахрайство не виправдовуємо, але можемо зрозуміти клієнтів, які не побачили різниці – цей блакитний камінець дійсно зачаровує погляд. Окрім природної краси, кіаніт славиться здатністю допомагати досягати концентрації, покращувати ораторські здібності і наповнюватися енергією. 

ПРЕДЫДУЩАЯ СТАТЬЯ 12 запитань, на які варто відповісти, якщо ви задумалися про батьківство
СЛЕДУЮЩАЯ СТАТЬЯ Чим зайнятися з коханим при відключеннях світла?
Читайте также
Продать свадебное платье: 6 секретов твоего успеха
Советы и идеи от YesYes
Продать свадебное платье: 6 секретов твоего успеха
Выбираем вино на свадьбу!
Советы и идеи от YesYes
Выбираем вино на свадьбу!
Без кино и ресторанов: 34 идеи для свиданий
Советы и идеи от YesYes
Без кино и ресторанов: 34 идеи для свиданий
Свадебная арка для выездной церемонии: вдохновляющая фотоподборка от YesYes
Декор и флористика
Свадебная арка для выездной церемонии: вдохновляющая фотоподборка от YesYes

100 шагов свадебной подготовки от YesYes.ua

Чтобы вы ничего не забыли во время подготовки к свадьбе и чтобы не пришлось “рыться” по всему интернету в поисках информации о подготовке, YesYes сделал для вас ОЧЕНЬ ПОЛЕЗНУЮ ШТУКУ - Список дел невесты.

Там уже собраны в одном месте все свадебные дела! Если хочется больше информации по каждому шагу, просто щелкните по пункту - раскроется статья. Выполненные пункты отмечайте галочками. Все очень просто :)

Перейти в Список дел

Выберите вашу роль на свадьбе

Я готовлюсь к свадьбе Я свадебный специалист

Пишите сюда все Ваши вопросы, идеи,
замечания и просто мысли по поводу
работы нашего портала