Все статьи Еда, торты, кейтеринг Патріотричні весільні торти: солодкі ідеї оформлення

Патріотричні весільні торти: солодкі ідеї оформлення

Війна як ніколи спонукає нас звертатися до свого коріння та символів національної ідентичності. Це стосується не тільки літератури, одягу та згадування традицій – цікавість до самобутності проявляється і у неочікуваних дрібницях, як-то весільних тортах! YesYes підготував фотодобірку дизайнів весільних тортів (і не тільки) за українськими мотивами, щоб тебе надихнути :)

Національний шик

Українська культурна спадщина дійсно багата автентичними візерунками, вишивками та кольоровими гамами з прихованим символічним змістом. Це стане чудовим ґрунтом для створення унікального десерту для такого важливого дня! Ось кілька неймовірних варіантів оформлення весільних тортів, що натхнені самобутніми традиційними мотивами українства. 

Яскраві соняшники

Одним із важливих українських символів є соняшник – не тільки красивий, яскравий і життєрадісний, але й безумовно корисний. Є багато варіантів, як використати символ сонця і родючості у торті – це і декорування нейтральної основи справжніми живими квітами, і імітація розпису олійними фарбами, що зробить десерт витвором мистецтва. Для більшого об’єму підійде декор з мастики, а ідеальним кольоровим поєднанням, звісно ж, лишається жовто-блакитна гама.  

Дизайни тортів з маками

Продовжуємо тему знакових українських квітів червоними маками. Ці рослини чудово доповнять як мінімалістичний білий дизайн торту, так і справжній кремовий пейзаж рідних серцю ланів. 

Колосся пшениці

Завершуючи флористичну частину ідей декору весільних тортів, не можемо обійти увагою пшеницю. Безумовно, надважлива для української культури рослина, не дарма їй виділили аж половину прапору :) Пшениця може прикрасити як сам торт у якості візерунку чи додаткового акцентного елементу, так і стати частиною оформлення підставки під весільний торт.  

Патріотична гама

Найпростіший спосіб вшанувати українську символіку у весільному торті – це використати жовто-блакитну гаму у його декорі. Тим паче, що використання визначених кольорів зовсім не обмежує вас стилістично – ви можете оформити ними як мінімалістичні тортики, так і справжні витвори мистецтва у стилі ар-деко, складні геометричні конструкції, декор з імітацією кришталю і взагалі будь-які інші варіанти вигляду десерту. Цікавою ідеєю буде зробити кольорові коржі, якщо зовні хочеться зберегти торт нейтральним за кольором чи однобарвним.    

Маленькі солодощі

Не забуваємо і про кенді-бар! Невеличкі десерти, як от макаруни, печиво або пряники, також можна виконати у кольорах українського прапору чи доповнити патріотичними написами. Маленькі солодощі підійдуть не лише для кенді-бару, а й у якості бонбоньєрок – невеличких подарунків гостям весілля. 

Бенто-торти для свята на двох

Через те, що багато пар відмовляють зараз від пишних святкувань і обирають свято на двох чи малесеньке камерне весілля, чудовим рішенням стануть бенто-торти. Це невеличкий десерт до 500 гр, який можна без проблем з’їсти вдвох :) Або замовити декілька таких тортиків різних смаків і пригостити ними близьких. Зазвичай, бенто роблять з простим декором: це може бути смішний або знаковий для вас напис, або простенький малюнок. 

Традиційні короваї

Здавна короваї займали надважливе місце у весільних обрядах українців, та й зараз багато пар про це не забувають. Тим паче, що окрім символічного значення, короваї можуть бути справжньою неймовірною прикрасою весільного столу! Тільки глянь, які варіанти декору пропонують сучасні майстри. 

ПРЕДЫДУЩАЯ СТАТЬЯ Образ нареченої на будь-який бюджет. Частина 2: від 6000 грн
СЛЕДУЮЩАЯ СТАТЬЯ Як зберегти стосунки на відстані? 7 порад
Читайте также
Безалкогольная свадьба: советы и идеи напитков от YesYes
Еда, торты, кейтеринг
Безалкогольная свадьба: советы и идеи напитков от YesYes
Самые красивые свадебные торты 2020: фото и тренды
Еда, торты, кейтеринг
Самые красивые свадебные торты 2020: фото и тренды
Бонбоньерки на свадьбу: 23 идеи, которые понравятся гостям
Советы и идеи от YesYes
Бонбоньерки на свадьбу: 23 идеи, которые понравятся гостям
Каллиграфия в свадебном декоре: вдохновляйся и твори!
Сделай сам
Каллиграфия в свадебном декоре: вдохновляйся и твори!
Каталог свадебных услуг

Все свадебные специалисты, рестораны и салоны

Смотри весь Каталог

Выберите вашу роль на свадьбе

Я готовлюсь к свадьбе Я свадебный специалист

Пишите сюда все Ваши вопросы, идеи,
замечания и просто мысли по поводу
работы нашего портала