Все статьи Планирование и организация Як штучний інтелект може допомогти організувати весілля?

Як штучний інтелект може допомогти організувати весілля?

Прогрес йде семимильними кроками і високі технології поступово мігрують з наукових лабораторій та Силіконової долини до наших домівок. Цього року ChatGPT, чат-бот зі штучним інтелектом, заполонив український інтернет: користувачі вчать його патріотичним гаслам, пристосовують до своїх робочих завдань, делегують складання списків покупок і тестують його почуття гумору. YesYes пропонує тобі долучити штучний інтелект до весільної підготовки, бо ніхто не має сидіти без діла :) 

Як штучний інтелект допоможе у весільній підготовці?

Завдання 1. Мудборди та естетика

Планування весілля починається з визначення загальної концепції та стилістики. Так, бачення може змінюватися у процесі, коли ви будете стикатися з різними варіантами та ідеями, але ця загальна картинка впливатиме на кожен подальший крок. 

Штучний інтелект може значно скоротити час на дослідження різноманітних стилів та підібрати зображення, засновані на ваших смаках. Надайте йому вхідну інформацію про свої побажання у формі ключових слів: наприклад, “садове весілля”, “пастельна палітра” тощо. Ці результати можна використати для створення мудборду.

Коли у вас буде певне уявлення про бажану стилістику та характерні риси, вам буде легше будувати комунікацію з майбутньою весільною командою.  

Завдання 2. Допомога з текстами

Неочікуваний бік весільної підготовки – це те, що вам доведеться досить багато працювати з текстами. Текстівки для сайту або запрошень, цікаві підписи для святкових зон чи декору, тексти для save-the-date та листівок зі слова вдячності для гостей. Та навіть тости! Якщо у школі ви ненавиділи писати твори на уроках української мови, сумніваєтеся у своїх письменницьких здібностях чи просто хочете визволити для себе час – варто делегувати це завдання штучному інтелекту. 

Дайте роботу умови завдання: ціль тексту, його обсяг, деталі, які потрібно там висвітлити. Потім трошки відредагуйте результат, якщо там є якісь неточності чи дивні мовні конструкції. Так, він дуже розумний, але до Шевченка чи хоча б вправного копірайтера ще далеко :)

Завдання 3. Чернетки обітниць

Написання весільних обітниць може стати важким завданням, навіть якщо ти маєш неабиякий досвід у роботі з текстами. Раптом навалюється така відповідальність за кілька абзаців сказати усі важливі слова про почуття до найріднішої людини – не дивно, якщо у тебе активізується паніка від порожнього аркушу. Звісно, ми не радимо клястися у коханні словами робота, але він точно може допомогти тобі скласти план обітниці та першу чернетку. Відштовхуватися бодай від якогось тексту буде набагато легше, аніж писати його з нуля. 

Особливо це може допомогти твоєму нареченому, якщо у нього є певні труднощі з красивими словами і довгими розмовами про кохання :) 

Завдання 4. Ідеї для соцмереж

Весілля – це законний привід заспамити свій Інстаграм мільйоном фоток і сторіз! Якщо ж виникнуть проблеми з придумуванням романтичних або кумедних підписів до постів, ChatGpt чудово з цим впорається. Ба більше: він може розробити цілий контент-план для твоїх соцмереж. Що саме висвітлювати, як оформлювати контент, з яким інтерактивом це виставляти – справжній інста-гуру в твоєму браузері.  

Також з його допомогою ви можете обрати персональний хештег для фото з вашого весілля. Проінформуйте гостей, аби виставляли пости і сторіз з вашого весілля з цим хештегом, аби потім можна було переглянути усі фотографії просто як у цифровому альбомі, натиснувши на хештег. 

Завдання 5. Складання плейлистів

Не маєш натхнення годинами шукати нові цікаві треки в плейлист для весільної вечірки чи хочеш унікальні композиції для церемонії? Штучний інтелект з цим чудово впорається. Опиши приблизний настрій, який ти очікуєш від музики, назви кілька прикладів улюблених виконавців і зазнач потрібну кількість треків або тривалість плейлисту. Вуаля! Кілька секунд – і готовий список вже перед тобою. 

ПРЕДЫДУЩАЯ СТАТЬЯ Догляд за волоссям: все, що треба знати нареченій
СЛЕДУЮЩАЯ СТАТЬЯ Кільця-обіцянки: що це за традиція і чому нам варто її перейняти?
Читайте также
Что нужно на свадьбу: список покупок
Планирование и организация
Что нужно на свадьбу: список покупок
Как спланировать медовый месяц: 10 советов, как устроить идеальное свадебное путешествие
Планирование и организация
Как спланировать медовый месяц: 10 советов, как устроить идеальное свадебное путешествие
Весільна церемонія: помилки, яких потрібно уникати
Планирование и организация
Весільна церемонія: помилки, яких потрібно уникати
Стили свадебной фотографии: найдите ваш!
Свадебное фото
Стили свадебной фотографии: найдите ваш!

100 шагов свадебной подготовки от YesYes.ua

Чтобы вы ничего не забыли во время подготовки к свадьбе и чтобы не пришлось “рыться” по всему интернету в поисках информации о подготовке, YesYes сделал для вас ОЧЕНЬ ПОЛЕЗНУЮ ШТУКУ - Список дел невесты.

Там уже собраны в одном месте все свадебные дела! Если хочется больше информации по каждому шагу, просто щелкните по пункту - раскроется статья. Выполненные пункты отмечайте галочками. Все очень просто :)

Перейти в Список дел

Выберите вашу роль на свадьбе

Я готовлюсь к свадьбе Я свадебный специалист

Пишите сюда все Ваши вопросы, идеи,
замечания и просто мысли по поводу
работы нашего портала